Rosa Clara jau 20 metų kuria vestuvines sukneles. Pirmasis salonas buvo atidarytas Barselonoje. Netrukus „Rosa Clara“ vardas tapo žinomas ne tik Ispanijoje, bet ir visame pasaulyje. Bendradarbiaudami su tokiais dizaineriais, kaip  Christian Lacroix, Karl Lagerfeld ir Zuhair Murad, Barselonos vestuvių savaitėje „Rosa Clara“ bridalwear tapo ryškiausia kolekcija.

Ispanijos nuotakų namai “Rosa Clara” žino, kaip sukurti nesenstančią ir elegantišką šiuolaikinę nuotakos suknelę.

Kolekcija Soft išreiškia aliuziją į tyrą ir gležną grožį, alsuojantį elegancija, tad neatsitiktinai kolekcijos suknelės yra prigludusios ir nusagstytos karoliukais. Kiekvienas šios kolekcijos kūrinys išsiskiria švariomis linijomis, grakščiai krentančiomis draperijomis bei skoningai apnuogintomis nugaromis.

Kitoje Rosa Clara suknelių kolekcijoje, pavadinimu TWO, karaliauja rafinuotos suknelės, žavinčios pūstais sijonais su besidriekiančiais organzos ar šifono šleifais. Šioje kolekcijoje didelis dėmesys skiriamas išskirtiniam nugaros siluetui ir smulkiems puošybos elementams, tad visos suknelės žavi dramatiškomis aplikacijomis, žėri kristalais. Kitos TWO skirtybės yra originalios iškirptės bei įvairiausio ilgio rankovių variacijos, leisiančios kiekvienai nuotakai surasti savo svajonių suknią.

Išskirtinės Rosa Clara suknelės pabrėžia moteriškumą ir magiškas jos savybes, todėl kiekviena nuotaka, pasirinkusi bet kurią Rosa Clara suknelę, jaučiasi tarsi pasakoje.

Abiejų kolekcijų (TWO by ROSA CLARA ir SOFT by ROSA CLARA) sukneles galite rasti Vilniuje, salone Angelo Mio!

Užkrauti daugiau